Kütüphane

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri

Son Okunanlar

Kütüphanemiz

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Rüya tabirleri Sarhoşluk görmek

Molla Cami ruya tabirleri, Sarhoşluk tabirini asagidan okuyunuz


Sarhoşluk

Rüyada kendisini sarhos görmek, üzüntü ve kedere isarettir. rüyada sarhos olmak fazla sevinmekle beraber nimet ve malin cokluguna isarettir. rüyada sarhosluk eger hurma ve üzümden olursa helhalde devlet ve saltanata isarettir. bir kimse rüyada sarhos olsa ve üzerindeki elbisesini yirtsa, o kimsenin nimet ve ikbalinin genisligi sebebiyle bunu hazmedemeyerek azmasina ve nimetlere tahammül edememesine isarettir.sarap ictigini ve sarhos oldugunu gören kimseye haram mal gelir.sarhosluk eger saraptan olursa saltanat ve maldir. sarapdan baska bir seyle meydana gelen sarhosluk, sarhosluk nisbetinde siddetli bir korkudur. sarhosluk, erkek ve kadin icin asagilanmalanna isarettir. cünkü sarhosluk,cahillige ve issizlige isarettir.rüyadaki sarhosluk korku icinde bulunan kimse icin hayra isarettir. rüyada sarhos olmadigi halde kendisine sarhosluk süsü vermek, kendisinde bulunmayan bir meziyetin kendisinde oldugunu iddia etmege isarettir.bazen bu rüya,rüya sahibine bir töhmet ve belanin inmesine ve bundan sasarak dehsete düsmesine isarettir. eger rüyayi gören salih birisi ise Allah (c.c.)'a ask ve muhabbetinden ötürü vecde gelir ve gönül sarhosluguna erer.


Sarhosluk

Rüyada kendisini sarhos görmek, üzüntü ve kedere isarettir. Rüyada sarhos olmak fazla sevinmekle beraber nimet ve malin çokluguna isarettir. Rüyada sarhosluk eger hurma ve üzümden olursa helhalde devlet ve saltanata isarettir Bir kimse rüyada sarhos olsa ve üzerindeki elblsesinl yirtsa, o kimsenin nimet ve tkbalinin genisligi sebebiyle bunu hazmedemeyerek azmasina ve nimetlere tahammül edememesine isarettir. Sarap içtigini ve sarhos oldugunu gören kimseye haram mal gelir. Sarhosluk eger saraptan olursa saltanat ve maldir. Sarapdan baska bir seyle meydana gelen sarhosluk, sarhosluk nispetinde siddetli bir korkudur. Sarhosluk, erkek ve kadin için asagilanmalarina isarettir. Çünkü sarhosluk, cahillige ve issizlige isarettir. Rüyadaki sarhosluk korku içinde bulunan kimse için hayra isarettir. Rüyada sarhos olmadigi halde kendisine sarhosluk süsü vermek, kendisinde bulunmayan bir meziyetin kendisinde oldugunu iddia etmege isarettir. Bazen bu rüya, rüya sahibine bir töhmet ve belanin inmesine ve bundan sasarak dehsete düsmesine isarettir. Eger rüyayi gören salih birisi ise Allah (C.C.) a ask ve muhabbetinden ötürü vecde gelir ve gönül sarhosluguna erer.


Sarhoşluk

Rüyada sarhoş olmak maddi sıkıntının işaretidir. Bu rüya, kendinize hakim olamadığınızın da işaretidir.


Musallaêtaşı . Kordela . Suretıl asr . Ulker yıldızı . Cıvıltı . Demet ot . Dilbilgisi . Inat . Nalca . Numunelık . Sozunden donmek . Suretıl fussılet . Un eleyıcı . Yoksul . Yorum . Alemdar . Almanak . Alt . Ambalaj . Aralık . Ardıçkuşu . Arpa ekmeğı . Ayaz . Beden sağlığı . Çakmaktaşı . Damar ve sinir . Düzenlenmiş yer . Emribi l maruf ve nehyi ani lmünker . Fişeklik . Hancı . Hicre . İtidalli davranmak . Kapı gıcırtısı . Kasagı . Kın (kılıf) . Kıncı . Kısas . Kulp . Kur a çekmek . Lımon cıcegı . Mercankök . Nalp ve vekıl olmak . Ovunmek . Özsu . Solumak . Sungu ve mızrak . Süpermarket . Sure 048 fetıh . Suretıl huccurat . Suretıl ıbrahım .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71