Kütüphane

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri

Son Okunanlar

Kütüphanemiz

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Rüya tabirleri Fırın ve tandır görmek

Molla Cami ruya tabirleri, Fırın ve tandır tabirini asagidan okuyunuz


Fırın Ve Tandır

Rüyada tandir ya da finn kizdirdigini gören, malinda ticaret,nefsinde menfaata nail olur. tandir ve firin yaktigini gören kimse amirlige ehil ise Amir olur. düsmani varsa düsmanina galip gelir. kötü olmayan bir tandir ve firma sahip oldugunu gören kimse, hayirsiz bir kadinla evlenir. kis Günü tandir ve firinin yaninda oldugunu ve ondan isindigini görmek,mevsimsiz meyve alip yemege isaret eder. yaz gününde bu rüyayi görmek,sicakliktan hastaliga ve kan deveranindaki basincin yükselmesine üzüntü ve kedere girmesine isaret eder. bazen de tandir ve firin, yenen yemegi midenin hazmetmesine isaret eder. rüyada görülen firin ve tandir sahibine veya ev sahibinin coluk ve cocugunün islerini yürüten hizmetcisine isaret eder.bazen firin, evin malini muhafaza eden anbar, mahzen, kasa veya sandigina isaret eder.carsi firini, hakimin evine, cocuklarinin terbiye delimesine mahsus olan meketebe ve ihtiyaclarinrin bitirilmesine isaret eder. bundan dolayi bir kimse rüyada hamurunu firma götürse ve Ekmek yaptirsa, o kimsenin ihtiyaclannin bitmesine hastaliklardan sifa bulmasina isaret eder.firinin Alet ve takimlari, o kimsenin adamlari veya mesleginde ona yardimci olan kücük cocuklaridir.tanidigi firini görmek, han, dükkan, bag ve bostan gibi kazanc ve gecimine, Hububat ve mülke isaret eder.bazen de hayir,kötülük,fazlalik,eksiklik ve memurluk gibi rüya sahibinin kendisine veya kazanc yerine ait seylere isaret eder.


Fırın ve tandır

Rüyada tandir ya da firin kizdirdigini gören, malinda ticaret, nefsinde menfaata nail olur. Tandir ve finn yaktigini gören kimse amirlige ehil ise Amir olur. Düsmani varsa düsmanina galip gelir. Kötü olmayan bir tandir ve finna sahip oldugunu gören kimse, hayirsiz bir kadinla evlenir. Kis Günü tandir ve finnin yaninda oldugunu ve ondan isindigini görmek, mevsimsiz meyve alip yemege isaret eder. Yaz gününde bu rüyayi görmek, sicakliktan hastaliga ve kan deveranindaki basincin yükselmesine, üzüntü ve kedere girmesine isaret eder. Bazen de tandir ve firin, yenen yemegi midenin hazmetmesine isaret eder. Rüyada görülen firin ve tandir sahibinne veya ev sahibinin çoluk ve çocugu nun islerini yürüten hizmetçisine isaret eder. Bazen firin, evin malini ve sirrim muhafaza eden anbar, mahzen, kasa veya sandigina isaret eder. Çarsi firini, hakimin evine, çocuklarinin terbiye delimesine mahsus olan meketebe ve ihtiyaçlarinin bitirilmesine isaret eder. Bundan dolayi bir kimse rüyada hamurunu firma götürse ve Ekmek yaptirsa, o kimsenin ihtiyaçlari nin bitmesine hastaliklardan sifa bulmasina isaret eder. Firinin Alet ve takimlan, o kimsenin adamlari veya mesleginde ona yardimci olan küçük çocuklandir. Tanidigi firini görmek, han, dükkan, bag ve bostan gibi kazanç ve geçimine, Hububat ve mülke isaret eder. Bazen de hayir, kötülük, fazlalik, eksiklik ve memurluk gibi rüya sahibinin kendisine veya kazanç yerine ait seylere isaret eder.


Musallaêtaşı . Feyezan . Budak . İnfitar suresi . Mevsim . Musalaha . Muttali olmak . Satranc sahı . Suçulluğu . Suretıl ıhlas . Ustubec . Utanmaz . Vardıya . Açıklamak açığa vurmak . Altgeçit . Dilbilgisi . Etüd yapmak . Gözlem gözlem aleti . Hararet . Hayvan kırkıcı . Helvacı kabagı . Hünsa . Kayınpadar . Kötü zan . Kuheylan . Kulak mısafırı . Külçe . Kum ve toprak almak . Mesgulıyet . Methedıcı . Mübadele . Muttalı ve vakıf olmak . Nalıncı . Nefesli çalgılar . Ozgurluk . Parçacı . Rotatıf . Saadet . Saniye . Şefaat etmek . Selam . Sicil . Sille . Sunnetcı . Sure 011 hud . Sure 036 yasın . Sure 056 vakıa . Sure 066 tahrım . Sure 070 mearıc . Suretıl ınsırah .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71