Kütüphane

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri

Son Okunanlar

Kütüphanemiz

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Rüya tabirleri Fil-2- görmek

Molla Cami ruya tabirleri, Fil-2- tabirini asagidan okuyunuz


Fil-2-

Rüyada file bindigini veya sahibi oldugunu ya da file galip geldigini gören kimse, devlet baskanligina yaklasir ve ondan yüksek bir rütbe ve makama nail ve izzet icerisinde uzun bir ömür sürer.bir kimse rüyada filin, kendisinin bir yerini parcaladigini görse, o kimseye devlet baskani tarafindan bir afet ve bela erisir. eger rüya sahibi hasta ise ölür.rüyada gündüzün file bindigini gören kimse, hanimini bosar.egeriyle file bindigini ve filin de itaat ve inkiyad ettigini gören kimse,iri yari bir kimsenin kiziyla evlenir. eger o kimse tüccarsa ticareti genisler.filin hortumundan bir sey aldigini gören kimse, yine devlet baskani tarafindan helal mala nail olur. bazi tabirciler, fil, cömert, kerem sahibi, sabirli,idareci, halim ve kuvvetli bir devlet baskanidir, dediler.filin, kendisine hortumu ile vurdugunu gören kimse, hayir ve nimete erisir. eger binse bakanlik ve valilige nail olur.eger filin pisliginden bazi seyler alsa, onun pisliginden gördügü miktarca gören kimse malla zenginlesir.fil, salih millete, alimlere ve insanlarin sereflilerine isaret eder. fil, fazla sikintilara, yaramazliga ve mesakkate düsmeye sonra da onlardan kurtulmaya, isaret eder.bir kimse fili görse ve ona binmese. nefisce eksiklige ve mali ziyana ugrar. eger file bindigini görse, bir mülke nail olur.bazi tabirciter, bir kimse rüyada medine'den baska bir sehirde fil görse, sikinti ve feryada isaret eder. eger fili medine-i münevvere'de görse, nimet sahibi bir adama ya da serefli bir kimseye isaret eder.bir kimse rüyada filin, kendisini korkuttugunu veya korkutmak istedigini görse, hastalica isaret eder.eger filin, kendisini ayagi altina aldigini ve üzerine ciktigini görse, rüya sahibinin ölecegine isaret eder. eger ayagi altina almazsa, rüya sahibine ariz olacak sikintiya ve ondan kurtulmaya isaret eder.kadinlarin her ne sekilde olursa olsun fil görmeleri, hayra isaret etmez.filin söyledigini gören kimse, devlet baskanindan büyük bir hayra erisir. filin kosarak kendi arkasina düstügünü gören kimse, zarar eder. fil, kendisini yakalasa, o kimseye düsmaninin zarari erisir.bir kadin rüyada file bindigini görse, o kadinin ölecegine isaret eder.filler, kitlik ve kuraklik ile tabir edilir.rüyada bir savasta file bindigin gören kimse, ölür. fil eti yedigini gören kimse, mala erisir. filin azasindan veya derisinden ya da kemiginden bir sey aldigini görse, tabiri yine öyledir.salih ve takva sahiplerinin rüyada fil görmesinde hayir yoktur.fil, taun hastaligi bulunan bir sehrin disinda görülse o sehirden taun gider.bir fili öldürdügünü gören kimse bir kisiye zulmeder. bir kimse rüyada birtakim insanlarin fillere bindiklerini ve öteye beriye döndürdüklerini görse,eger savasta iseler onlann maglup olmalarina isaret eder.bazen de file binmek, zulüm ve yalana isaret eder.


Musallaêtaşı . Sılte . Sure 042 suara . Jambon . Marsandız . Ödağacı . Odenek . Oyuk . Revir . Rosto . Suayb (a.s.) . Sure 058 mucadele . Sürüklemek . Zarafet . Zeberced . Zilhicce . Ağaç tas . Aman dilemek . Arıkovanı . Armatör . Ayyaş . Cevherine göre yapılır . Dernek . Deve dikeni . Dimağ . Ferasetli . Fılıka . Gedik . Guderi . Guruldama . Hafsa r.a . Havva (a.s.) . Hudut . İskat . Issızlık ıssız yer . Kalfa . Kalp katılığı . Kem söz . Kesıf . Kırmızı sakal . Kokulu seyler(ıtrıyat) . Kovuk . Lagota . Lavaj . Lavta . Luks esya . Mahmıl . Maresal . Merkur . Meş ale .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71