Rüya tabirleri Deprem görmek

Molla Cami ruya tabirleri, Deprem tabiri

Deprem

iş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu Rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.


Deprem

is hayatinizda birtakim sorunlarla karsi karsiya kalacaksiniz. bu Rüya, ülkeler arasinda savas cikacagi anlamina da gelir.


Deprem

Yer sarsıntısi görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete, Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuya, deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek oraya devlet adamlarının gelmesine ya da salgın hastalığa, Yer sarsıntısı bazen iş ve geçimde maydana gelecek canlılığa; Yerin sarsılarak batması dinin emirlerini yerine getirmemeye, çölleşmeye yahut şaşılacak gelişmelere, Yerin dürülmesi işi sonuçlandırmaya, Amel işlemeyi terk etmeye delalet eder. (Yerle ilgili geniş tabir için Yer Yeryüzü ve diğer Maddelere bakınız.)

Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder.

İş yaşamınızda sıkıntılar yaşayacaksınız demektir. Ülkeler arasında savaş çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

İş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.

Rüyada deprem, herşeyin aniden değişeceğini haber verir.

Rüyada deprem oldugunu ve her tarafin yikildigini görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder. Deprem görmek, bazi yorumculara göre yolculukla da yorumlanir. Bir dagin deprem ile yer degistirdigini görmek, bulundugu yere bazi ilahi felaketlerin gelecegine isarettir. Deprem ile evinin yikildigini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder. Rüyada bir yerde bir deprem oldugunu ve bu yüzden insanlarin saga sola kaçistiklarini, ve bazi kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkina zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder. Rüyada yerin sarsildigini ve evlerin yikildigini görmek, devlet tarafindan bazi mallara zam yapilacagina ve bundan halkin büyük sikintiya ugrayacaklarina yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen deprem korkuya isarettir. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen deprem bir yerden bir yere göç etmeye isarettir, dediler. Rüyada herhangi bir dagin sarsildigini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldigini görse, ora halkina siddet ve korku isabet eder. Bir kimse rüyada bir yerde deprem oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir. Bazdan da bu rüya, siddetli bir hastaliga isarettir, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde devlet baskani halka zulmeder. Bir kimse rüyada yerin sarsildigini görse, o kimsenin is ve geçiminde meydana gelecek canliliga isarettir. Rüyada yerin sarsildigini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya siddetli korkuya isarettir. Rüyada görülen deprem feryat etmeye, karmakansik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina isarettir. Bazen de deprem hastalik sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine isarettir. Bazen de deprem, rüyayi gören sahsin ölecegine isarettir. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen deprem ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya isarettir. Rüyada görülen deprem, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna isarettir. Deprem köyde meydana gelecek fitnelere isarettir.

İş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.

İş hayatınızda birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu rüya, ülkeler arasında savaş çıkacağı anlamına da gelir.


Deprem

sarsıntı oluyor ve ben koşmaya başlıyorum gökten tuğla taş benzeri cisimler çok hızlı bi şekilde düşüyor,kafama gelecekler ve öleceğim diye çok korkuyorum.koşarak inşaatı bitmiş yüksek bir binanın en üst katına çıkıyoruz yanımda kızım ablam ve birkaç kişi daha var bunlarda 2 si sanki yabancı erkek 1 akraba.ablamın ve benim eşyalarımda en üst katta ama orası yabancı bir ev ama ablamla benim kıyafetlerimiz kremlerimiz var. bu arada gökten taşlar düşmeye ve sarsıntı olmaya devam ediyor ordan biri hareket etmeyin diye bağırıyor ve sedir gibi bir şey var yatmaya hazılanıyoruz kızımda yanımda bende yatıcam ama sedirde yatan sanırım akraba ben oraya yatmaktan korkuyorum kızıma dokunursa diye yatıyoruz mecburen ama ben kızma sıkı sıkı sarılıyorum sanki sedirde yatan akraba olduğunu düşündüğüm kişi kızama sarkıntılık yapacakmış gibi düşünüp korkuyorum.bu arada gökten kocaman bir taş binaya çarpıyor ve ben bu bina dayanırmı acaba ne olacaz diye korku içinde uyumaya çalışyıroum.lütfen yorularmısın.şimdiden çok teşekkür ederim.saygılarımla...


Deprem

depremle ilgili Rüyalar veya depremle birlikte gökten tas veya kartopu veya herhangi bir sey düsüyorsa ve insan korkup oraya buraya kaciyorsa mutlaka Allah in razi olmadigi bir tehlike bulunuyor ve bu Allah dan bir uyaridir , etrafinizdaki dost görünümlü insanlara dikkat etmek gerektigini gösterir ve tehlikeli bazi olaylarin olacagini gösterir


MollaCami.Com