Kütüphane

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri

Son Okunanlar

Kütüphanemiz

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Rüya tabirleri Boyun vurulmak

Molla Cami ruya tabirleri, Boyun vurulmak tabirini asagidan okuyunuz


Boyun Vurulmak

Rüyada boyun vurulmak, namazi terketmeye veya dinden cikmaya isaret eder. rüyada boynunun vuruldugunu ve basinin vücudundan ayrildigini gören kimse, düsünceli ise düsüncesi gider, borclu ise, borcunu öder. bazen de rüya sahibine erisecek büyük bir mala isaret eder. bir kimse rüyada bir devlet baskani veya bir valinin boynunu vurdugunu görse Allah-u teala o kimseyi bütün üzüntü ve kederlerinden kurtarir ve her isinde ona yardimci olur. bir kimse rüyada, devlet baskaninin idaresi altinda bulunan kimselerin idam edildigini görse, o baskan suclu kimseleri affeder veya onlan idam eder. rüyada hakimin hükmiyle veya yol kestiginden ya da savasta bulundugundan yahut baska bir sebepten dolayi boynunun vuruldugunu gören kimsenin, varsa anne ve babasi veya cocuklan ölür. eger bu rüyayi korkulu bulunan veya idamina karar verilen bir kimse görse, o kimsenin bu durumlardan kurtulmasina isaret eder. eger bu rüyayi sarraf ve sermayeye sahip olan kimseler görürlerse, mallarinin gitmesine isaret eder. bu rüya, misafirler hakkinda onlarin yolculuktan dönmelerine, düsmanlikta bulunanlar hakkinda da düsmanina galip getmeye isaret eder. bir kimse rüyada, devlet baskaninin idaresi altinda bulunanlarin bellerinden vurdugunu görse, devlet baskaninin onlardan intikamini almasina isaret eder. rüyada kendisinin vurulup iki parca edildigini ve her bir parcasi diger bir yere götürüldügünü gören kimse, iki kadinla evlenir. fakat onlan iyi bir sekilde gecindiremez ve onlardan ayrilmayi da iyi görmez. bazi tabirciler de bu rüyayi görenle malinin arasi ayirt edilir, dediler.


Boyun vurulmak

Rüyada boyun vurulmak, namazi terketmeye veya dinden çikmaya isaret eder. Rüyada boynunun vuruldugunu ve basinin vücudundan ayrildigini gören kimse, düsünceli ise düsüncesi gider, borçlu ise, borcunu öder. Bazen de rüya sahibine erisecek büyük bir mala isaret eder. Bir kimse rüyada bir devlet baskani veya bir valinin boynunu vurdugunu görse Allahu Teala o kimseyi bütün üzüntü ve kederlerinden kurtarir ve her isinde ona yardimci olur. Bir kimse rüyada, devlet baskaninin idaresi altinda bulunan kimselerin idam edildigini görse, o baskan suçlu kimseleri affeder veya onlari idam eder. Rüyada hakimin hükmiyle veya yol kestiginden ya da savasta bulundugundan yahut baska bir sebepten dolayi boynunun vuruldugunu gören kimsenin, varsa anne ve babasi veya çocuklari ölür. Eger bu rüyayi korkulu bulunan veya idamina karar verilen bir kimse görse, o kimsenin bu durumlardan kurtulmasina isaret eder. Eger bu rüyayi sarraf ve sermayeye sahip olan kimseler görürlerse, mallarinin gitmesine isaret eder. Bu rüya, misafirler hakkinda onlann yolculuktan dönmelerine, düsmanlikta bulunanlar hakkinda da düsmanina galip gelmeye isaret eder. Bir kimse rüyada, devlet baskaninin idaresi altinda bulunanlarin bellerinden vurdugunu görse, devlet baskaninin onlardan intikamim almasina isaret eder. Rüyada kendisinin vurulup iki parça edildigini ve her bir parçasi diger bir yere götürüldügünü gören kimse, iki kadinla evlenir. Fakat onlari iyi bir sekilde geçindiremez ve onlardan ayrilmayi da iyi görmez. Bazi tabirciler de bu rüyayi görenle malinin arasi ayirt edilir, dediler.


Musallaêtaşı . Muttali olmak . Pamukcu . Puskul . Ravent . Soylu kimse . Zinet eşyası . Ağız suyu . Albümin . Meşin . Meth . Mınkale . Muezzın mahfelı . Ogle namazı . Oğulan çocuğu . Öküzgözü . Paçavracı . Perhiz . Peştamal . Püskürtme . Revir . Rugan . Sağnak . Saheser . Sozcu . Suayb (a.s.) . Süpermarket . Sure 013 rad . Sure 100 adıyat . Sure 114 nas . Suretıl cın . Suretıl fıl . Suretıl gafır . Suretıl hıcr . Suretıl huccurat . Suretıl hud . Suretıl ınsıkak . Suretıl mumın . Suretıl necm . Suretıl nur . Suretıl tın . Suretıl yusuf . Tembellik . Tırıt . Trampa . Turunc agacı . Uyuşmak . Vekıl . Vitray . Yabankeçisi .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71