Kütüphane

Sponsorlu Bağlantılar

Rüya tabirleri

Son Okunanlar

Kütüphanemiz

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T Ü U V Y Z

Rüya tabirleri Güzel kokulu otlar görmek

Molla Cami ruya tabirleri, Güzel kokulu otlar tabirini asagidan okuyunuz


Güzel Kokulu Otlar

güzel kokulu otlari Rüyada görmek, yahut koklamak üzüntü, keder ve siddetten kurtulmaya, güzel Amel islemeye ve dogru söze isaret eder. bir ölü, rüyada diri bir kimseye güzel kokulu sey verse yahut bir kimse ölünün yaninda güzel kokulu seyler görse, o ölünün cennette olmasina isaret eder. bekar olan kimse icin güzel kokulu sey ese, evli olan kimse icin de cocuga yahut kendisinin söhret bulacagi ilme, ya da iyilikle medh edilmeye isaret eder. bazen de rüyada güzel kokulu otlann insanin yanina sokulmalan, üzüntü ve siddete, bazen de hastaliga isaret eder. rüyada Su ile yesilligin bir arada olmasi üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. güzel kokulu otlan bittikleri halde ve bittikleri yerde görmek, iyi bir sekilde medh edilmeye ve insani mutlu edecek söze isaret eder. güzel kokulu otlar erkek cocuktur. güzel kokulu otlarin hepsinin yerlerinden kesilmis görülmeleri üzüntü ve kederdir. yer ve mevkiinde görülmesi rahata, kocaya veya cocuga isaret eder. güzel kokulu bir otun yer yüzünden semaya dogru yükseldigini görmek, ora halkinin aliminin vefatina isaret eder. güzel kokularin cocuga isareti ancak bunlarin bostanda olduklari takdirdedir. toplanip deste ve demet edilmis güzel kokulu otlar, hanima kesilip baska yere atilmis ve kokusu kalmamis olani da musibete isaret eder. güzel kokulu otlann bir kimsenin evinde serilmis olmasi o kimseye olan övgüsüdür. bir kimseye rüyada kokusu olmayan, kokusu hos bir ot verilse, musibete isaret eder. bir kimse rüyada birisine güzel kokulu bir sey atsa ve o seyi bir adam alsa, alan adam icin, onlardan dolayi bir mahzunluk meydana gelir. bir mescidde oturdugunu etrafinda güzel kokulu otlarin bulundugunu görse, o kimseyi giybet etmeye ve etrafinda bulunan kimselerin onu kendisinde bulunmayan seylerle kötülemelerine isaret eder.


Guzel kokulu otlar

Güzel kokulu otlari Rüyada görmek, yahut koklamak üzüntü, keder ve siddetten kurtulmaya, güzel Amel islemeye ve dogru söze isaret eder. Bir ölü, rüyada diri bir kimseye güzel kokulu sey verse yahut bir kimse ölünün yaninda güzel kokulu seyler görse, o ölünün Cennette olmasina isaret eder. Bekar olan kimse için güzel kokulu sey ese, evli olan kimse için de çocuga yahut kendisinin söhret bulacagi ilme, ya da iyilikle medh edilmeye isaret eder. Bazen de rüyada güzel kokulu otlann insanin yanina sokulmalari, üzüntü ve siddete, bazen de hastaliga isaret eder. Rüyada Su ile yesilligin bir arada olmasi üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. Güzel kokulu otlari bittikleri halde ve bittikleri yerde görmek, iyi bir sekilde medh edilmeye ve insani mutlu edecek söze isaret eder. Güzel kokulu otlar erkek çocuktur. Güzel kokulu otlann hepsinin yerlerinden kesilmis görülmeleri üzüntü ve kederdir. Yer ve mevkiinde görülmesi rahata, kocaya veya çocuga isaret eder. Güzel kokulu bir otun yer yüzünden semaya dogru yükseldigin) görmek, ora balkinin aliminin vefatina isaret eder. Güzel kokularin çocuga isareti ancak bunlarin bostanda olduklari takdirdedir. Toplanip deste ve demet edilmis güzel kokulu otlar, hanima kesilip baska yere atilmis ve kokusu kalmamis olani da musibete isaret eder. Güzel kokulu otlarin bir kimsenin evinde serilmis olmasi o kimseye olan övgüsüdür. Bir kimseye rüyada kokusu olmayan, kokusu hos bir ot verilse, musibete isaret eder. Bir kimse rüyada birisine güzel kokulu bir sey atsa ve o seyi bir adam alsa, alan adam için, onlardan dolayi bir mahzunluk meydana gelir. Bir mescidde oturdugunu etrafinda güzel kokulu otlann bulundugunu görse, o kimseyi giybet etmeye ve etrafinda bulu nan kimselerin onu kendisinde bulunmayan seylerle kötülemelerine isaret eder.


Musallaêtaşı . Surtuk . Teleks . Tepmek . Uyanıklık . Yahnı . Zatulcenp . Kocgen kusu . Kolya . Komurcu . Kötülüğü menetme . Mendılcı . Mercankök . Mesalecı . Mısk kedısı yagı . Mubasır . Murebbıye . Müşteri yıldızı . Rum halkı . Seyban agacı . Sıkacak alet . Şımarıklık . Sukur secdest . Sure 001 fatıha . Sure 040 gafır . Sure 052 tur . Sure 066 tahrım . Sure 073 muzemmıl . Sure 083 mutaffıfın . Sure 111 tebbet . Suretıl araf . Suretıl beled . Suretıl hıcr . Suretıl kasas . Suretıl kevser . Suretıl nahl . Suretıl neml . Suretıl tarık . Tahsıldar . Telaş göstermek . Tenekecı . Tıryak . Topluiğne . Toygar kusu . Udcu (udı) . Usare . Uzerlık tohumu . Vergı toplamak . Yapması gerekenı gecıktırmek . Yargıç .


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71